biuro prasowe

ATERIMA MED w mediach

Podstawową wartością ATERIMA MED jest odpowiedzialność. To fundament wszystkich podejmowanych przez nas inicjatyw. Zdobytymi w nich doświadczeniami dzielimy się w naszych publikacjach.

ARD Das Erste: W dobie koronawirusa opiekunowie osób starszych z Polski są wciąż niezwykle potrzebni niemieckim seniorom.

Redakcja, ARD TV, źródło: Das Erste ARD

W czasie pandemii koronawirusa opiekunowie osób starszych z Polski są wciąż niezwykle potrzebni niemieckim seniorom. Podejmując współpracę z ATERIMA MED, mogą legalnie pracować w Niemczech, podróżować w komfortowych warunkach i korzystać z oferowanego przez nas wsparcia Zespołu Pielęgniarskiego. Aktualna sytuacja w opiece zainteresowała niemiecką telewizję ARD Das Erste, której przedstawiciele odwiedzili nasze biuro w Krakowie.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z udziałem Opiekunów ATERIMA MED, który pojawił się w programie Europamagazin! 

Czytaj

Zachodnia polska obiera kierunek na Niemcy

Redakcja, źródło: Interia.pl

Z roku na rok rośnie liczba osób gotowych wyjechać do pracy za zachodnią granicę. Szczególnie zainteresowani wyjazdem są mieszkańcy województw zachodnich - mówi Anna Ciołek, Kierownik Zespołu Rekrutacji w ATERIMA MED.

 

Czytaj

Opiekun osób starszych. Fachowcy teraz pilnie poszukiwani, a w przyszłości jeszcze bardziej. Warto wybrać?

Redakcja, źródło: Gazeta Wrocławska

O charakterze pracy opiekuna osoby starszej przeczytać można m.in. w Gazecie Wrocławskiej. Polecamy lekturę.

Czytaj

Stawy i kości seniora pod szczególną ochroną

źródło: Opieka nad seniorem

W grudniowym numerze magazynu "Opieka nad seniorem" zespól pielęgniarski z naszej firmy rekomendował sposoby na wzmacnianie stawów w okresie zimy. Polecamy lekturę.

Czytaj

Każdy jedzie, żeby zarobić. Niewiele znam osób, które opiekują się starszymi ludźmi z powołania

Angelika Swoboda, źródło: Gazeta.pl

W miesiąc można zarobić około 2000 euro. A potem wrócić do Polski, do rodziny, i znów wyjechać. Najpopularniejszy kierunek: Niemcy. Właśnie tam spora grupa Polaków pracuje jako opiekunowie osób starszych- pisze Angelika Swoboda, dziennikarka Gazeta.pl. Polecamy nasz komentarz.

 

Czytaj